Systemy otwierania

Systemy przesuwne do drzwi drewnianych

Również często spotykane rozwiązanie, umożliwia zamykanie bardzo małych otworów, jak i bardzo dużych przestrzeni między pomieszczeniami. Drzwi nie zajmują dużo miejsca, gdyż przesuwane są na ścianę lub chowane do kasety. Szyna jezdna drzwi przesuwnych montowana jest do sufitu lub na ścienię nad otworem.

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

 

Systemy przesuwne do drzwi szklanych

Systemy przesuwne często stosuje się również do tafli szklanych. Nieskończona ilość wzorów piaskowania i zdobienia szkła plus wszystkie zalety płynące z systemu sprawiają że klienci wybierają takie rozwiązanie aby dodać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

 

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

System przesuwny

 

System ERGON

System ERGON jest innowacyjnym rozwiązaniem, które przyniosło nam Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego podczas Podkarpackich Targów Budownictwa Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów. Najważniejszymi cechami systemu jest możliwość otwierania drzwi do wewnątrz i na zewnątrz oraz duża ergonomia. System ERGON najczęściej stosowany jest miejscach gdzie standardowe drzwi przymykowe zabierały by dużo przestrzeni, lub po prostu nie niema możliwości ich montażu. Skrzydło w tym systemie parkuje wewnątrz otworu, delikatnie zmniejszając światło przejścia, za to zwiększając wolna przestrzeń w obu pomieszczeniach. Dzięki możliwości otwierania w obu kierunkach jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, a co najważniejsze niezawodny.
system otwierania drzwi ergon

 

System COMPACK

System COMPACK również stanowi nowość na rynku Polskim. Drzwi w trakcie otwierania łamią się symetrycznie lub asymetrycznie i odkładają na ścianę. Rozwiązanie które zapewnia maksimum wolnej przestrzeni użytkowej, coraz częściej wybierane przez klientów. Stanowi alternatywy dla standardowych drzwi i nie wymaga specjalnego przystosowania ścian. System daje się stosować w drzwiach pojedynczych jak i dwuskrzydłowych. Niezwykle solidnie wykonane komponenty systemu zapewniają płynność i lekkość otwierania. 
System CompackProjekt i wykonanie strony www: DUONET