O firmie

Stolmat – nowoczesne drzwi drewniane i szklane wysokiej jakości!

Stolmat - drzwi drewnianeJako firma rodzinna, bazująca na wielopokoleniowej tradycji, Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy STOLMAT jest w stanie dzielić się ze swoimi Klientami wyjątkowym doświadczeniem zdobytym przez ponad czterdzieści lat działalności. Przygotowując dla Państwa rozmaite realizacje w zakresie stolarki budowlanej dbamy o to, by każde drzwi drewniane, które współtworzą naszą ofertę, nie tylko zachwycały swoją nieprzeciętną estetyką, ale również techniczną doskonałością. Od samego początku naszej działalności dbamy o to, aby realizowana przez firmę STOLMAT obsługa skierowana była również w stronę Klientów o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Dlatego też w naszej ofercie oraz propozycji usługowej znalazły się m.in. drzwi na wymiar – przygotowywane zgodnie z przedstawionymi przez Państwa wymiarami.

 

Obecnie dysponujemy niezwykle rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam działać sprawnie, precyzyjnie, w pełni profesjonalnie oraz terminowo. Eleganckie drzwi, które przygotowujemy dla Państwa, zostają przez naszych specjalistów dopracowane w każdym szczególne – zarówno tym technicznym, jak i estetycznym. Dbamy także o to, aby nowoczesne drzwi marki STOLMAT kojarzone były z trwałością. Z tego też względu sięgamy po najlepsze i doskonale wyselekcjonowane komponenty, które pomagają nam zabezpieczyć skrzydła przed oddziaływaniem różnych czynników. Wykorzystujemy więc m.in. ekologiczne lakiery ochronne, które dodają naszym realizacjom nie tylko wyjątkowej trwałości, ale i bardzo eleganckiego wyglądu.

Na uwadze mamy również konieczność zachowania różnorodności naszego asortymentu. Dlatego też wyróżnia się on niezwykle bogatą gamą realizacji zgodnych nawet z najbardziej nietypową stylistyką. Obecnie nasi Klienci mogą sięgnąć po następujące pary drzwi:

Tak rozbudowany asortyment jedynie potwierdza wszechstronność firmy STOLMAT. Naszym Klientom dostarczamy realizacji zgodnych z tradycyjną stylistyką, w pełni harmonizujących z klasycznymi aranżacjami oraz trendami budowlanymi, jak i tych bardziej nowoczesnych, stanowiących odpowiedź na modernistyczne tendencje w architekturze.
Projekt i wykonanie strony www: DUONET