Relacja z Targów MTR 2014

Od 21 do 23 marca Firma Stolmat prezentowała swoje produkty na międzynarodowych targach budowlanych MTR w Rzeszowie.

Głównymi atrakcjami wystawy były wewnętrzne drzwi drewniane, drzwi przeciwpożarowe, drzwi szklane oraz zabudowy kabin szklanych. Jak co roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się drzwi oparte na systemie ERGON. Niezwykle pomysłowy i ergonomiczny system otwierania drzwi, znajduje zastosowanie w miejscach gdzie występują kolizje drzwi lub po prostu brak miejsca na zastosowanie standardowych zawiasów.

Kolejnym punktem ekspozycji były drzwi szklane z ościeżnicą drewnianą. Powodzeniem cieszyły się nie tylko bogato zdobione wzory ale także eleganckie proste tafle z drewnianymi wstawkami przygotowane specjalnie na tą okazję. Świetnie prezentowały się nowoczesne wzory z kolekcji New Age oraz Nova. Pokryte fornirami naturalnymi z wykończeniem na wysoki połysk drzwi budziły zachwyt wśród odwiedzających nasze stoisko.

Po raz kolejny bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjne wzory z kolekcji Staropolskiej oraz stylizowane z kolekcji Wenecja.

Dużym zaskoczeniem dla zwiedzających jak i dla innych wystawców były drzwi pół okrągłe. Osadzone na zawiasach ukrytych drzwi, wykończone lakierem kryjącym ukazywały możliwości techniczne firmy.

Kolejną nowością były drzwi z dowolną grafiką. Dzięki specjalnej technice nanoszenia grafiki na skrzydło istnieje możliwość zastosowania dowolnej grafiki lub zdjęcia. Drzwi z grafiką stanowią idealną opcję dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich bądź pokojów młodzieżowych czy nowoczesnych wnętrz.

Targi po raz kolejny okazały się okazja do prezentacji najnowszych rozwiązań oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Dziękujemy za wyróżnienie i do zobaczenia za rok !

Projekt i wykonanie strony www: DUONET